Księgowość dla każdego to samodzielna księgowość online dla wszystkich przedsiębiorców.  Rozwiązanie to łączy intuicyjne oprogramowanie księgowe wraz z opieką online, świadczoną przez ekspertów księgowych. Jakie wady i zalety ma samodzielna księgowość dla każdego

Księgowość dla każdego - zalety

Samodzielne prowadzenie księgowości nie musi być trudne. Wystarczające podstawowa wiedza o obowiązujących przepisach, terminowość oraz dobre oprogramowanie do księgowości online. 

Zalety prowadzenia samodzielnej księgowości: 

  • brak obowiązku bieżącego dostarczania dokumentów do księgowego
  • dostęp do danych firmy o każdej porze dnia i nocy
  • automatyczne aktualizacje systemu, za każdym razem, gdy zmienia się stan prawny
  • system sam poinformuje Cię o najważniejszych nowościach, na które musisz zwrócić uwagę przy następnych rozliczeniach
  • dostęp do wsparcia wsparcie merytoryczne i techniczne ekspertów
  • obniżone koszty prowadzenia księgowości 

Księgowość dla każdego - wady

Księgowość dla każdego, czyli samodzielna księgowość online to najlepsze rozwiązanie dla współczesnego przedsiębiorcy. Pozwala na sprawne zarządzanie swoimi dokumentami bez wymogu dowożenia ich do księgowej. Czy jednak ma jakieś wady? 

Warto zaznaczyć, iż taka forma prowadzenia księgowości wymaga od przedsiębiorcy lepszej organizacji i samodyscypliny, jednak co ważne - w przypadku korzystania z biura rachunkowego również to jest istotne. To przedsiębiorca, nie księgowy odpowiada za braki w dokumentach, dlatego zlecenie księgowości nie uprawnia przedsiębiorcy to lekceważenia swoich obowiązków. W obu przypadkach istotna jest konieczność posiadania podstawowej znajomości przepisów.